Jdi na obsah Jdi na menu
 


*jen tak*

Příspěvky

Pomóc, hořím!

30. 4. 2012

Už zase o hovně.

To jsem vám takhle nedávno, pod tlakem okolností, přítelkyně, kamarádky a zachránkyně vyzkoušel vegetariánskou potravu. Či stravu. Nebo otravu??? Nějak vám to (však víte, o čem mluvím) všechno ve mně zatuhlo. A nešlo ven. Znáte to. Tlačí to, a nechce za žádnou cenu na světlo Boží.  Tlačíte, a zase nic. Říkám si, musíš to něčím přebít! Na řadu přišly kvašáky (kvašené okurky). Ani ty neposkytly mým útrobám patřičnou úlevu. Zostřil jsem boj. Vypil jsem i lák.

 
Celý příspěvek | Rubrika: *jen tak* | Komentářů: 0

Kaťuša a láhev vodky.

30. 4. 2012

Jak jsem kolaboroval.

Jak jsem již popisoval v předchozím příspěvku, nikdy jsem ty Rusy  neměl v lásce. Naopak, vadili mi, zpíval jsem po vandrech a hospodách Karla Kryla (Mimo všech ostatních mě hluboce oslovoval jeho text "Tak vás tu máme bratři, z krve Kainovy, poslové noci, jež do zad bodá dýku .............." končící: "........ balšoje vam spasíbo, bratja zachvatčiki, spasibo bolšeje, nikagda nězabuděm.") a jiné pěsničky a potají na ně nadával. Na ty zachvátčiky.

 
Celý příspěvek | Rubrika: *jen tak* | Komentářů: 0

Virťa vám.

30. 4. 2012

Proč Virťa?

Za toho půl roku, co si trochu víc pohrávám komunikačně s internetem, jsem dostal již spoustu dotazů, proč si říkám Virťa, případně proč mám nicka virtan. Rozhodl jsem se, že vám patřičné, hodně prozaické vysvětlení poskytnu.

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: *jen tak* | Komentářů: 0

Otvírák.

30. 4. 2012

Ke každému mladému, slušně vychovanému muži patří dar a umění otevřít si lahváče, když je potřeba. Ne vždy a všude je k mání pivo točené! A potřeba otevřít je vždycky, když na blízku nejsou ani kleště, nebo dveře, klíče (ještě že jsou z tvrdšího materiálu než pivní zátky, jinak bychom umřeli žízní přede dveřmi vlastního bytu) jsme v lepším případě nechali doma, v horším je má přítel, který se k nám nastěhoval na jednu noc a již týden si s ním musíme plánovat schůzky, abychom se dostali domů. Pokud nemá obsazeno. (Nebo vybitý mobil.)

 
Celý příspěvek | Rubrika: *jen tak* | Komentářů: 0