Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Danajský dar,

30. 4. 2012
nebo mé špatné rozhodnutí?

Nástup. Kontrola upravenosti. Průšvih. Zase jsem se neoholil! Co teď??? Bleskurychlý nápad.

"Víte, pane vedoucí, jak bych, .. no, .. já , .. teda, (Blik) já si nechávám zapustit plnovous!" (Výdech) "Mno, moc mě to neuspokojuje, ale když to podáváte takhle .... tak s tím nemůžu nic dělat."

Tato krátká konverzace proběhla  včera  ráno. I přišel večer vánoční, rozbalení dárků a já v životě poprvé dostal něco takového, jako kosmetiku před a po holení. Není divu. Holit jsem se přestal ještě v době komunisticky ledové a kromě originál kolínské, přivezené přímo z kapitalistického Kolína nad Rýnem, jsem jako většina obyčejných lidí neznal nic jiného než Barbus a Pitralon. Potom přešlo patnáct let mého vousatého období a já se začal opět holit. Ano, seznámil jsem se s různými druhy přípravků po holení, ale nikdy jsem žádný nedostal darem.

I hrnu se okamžitě do koupelny, že vzácný dar hned vyzkouším, leč ... Vzpomínka na ráno mi vyráží žiletku z ruky. Vždyť já nemůžu, já zarůstám. To šéfovi nemůžu udělat, toho by ranila mrtvice a to má na Štěpána svátek! Odkládám smutně zpět holicí nářadíčko i béřu se spáti, vybaven vonnými přípravky, neoholen, zmaten a zklamán. Ještě nejméně měsíc budou netknuty stát na polici na čestném místě, než ze "zdravotních důvodů - touha vyzkoušet dárek" budu moci beztrestně užívat vymoženosti a vůně luxusní kosmetiky pro oholené pány.

25.12.2005 18:12

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář