Jdi na obsah Jdi na menu
 


Smyslná Kačenka a její kalhotky

Hej, přišel mi meil!

Ahoj Jmenuji se Kačenka je mi 20 let a mám takovou prosbu :) Budu otevřená a přiznám se ti líbí se mi starší muži a ty se zdáš být sympatický :) Ráda bych ti taky poslala moji fotku v kalhotkách ať vidíš jak opravdu vypadám.. :) Stačí si udělat tento test:ZDE:>>>> Tady následuje adresa na IQ test<<<< později možná i víc
;) ..s pozdravem Kačenka .. :)
 

 

Když mi před hodinou přišel tento meil, tak jsem se nejdříve jenom zasmál a chtěl jej hodit do koše. Ale pak mi to nedalo. Co když jsem opravdu někomu tak sympatický, že se kvůli mě chce fotit v kalhotkách. Vydal jsem se tedy na výzvědy! Z cizí adresy jsem si prohlédl důkladně její profil na lidech.cz, neboť mě zajímalo, co je to za krasavici, ale nechtěl jsem, aby poznala, že jsem se chytl! Holka je to šikovná, co si budeme povídat, pravda, podle fotek trošku rozverná, jakoby veselá v rozkroku, ale co, to by se naopak mohlo hodit, kdyby přišlo ono mnohoslibné "později možná i víc".

Okamžitě jsem se šel zkontrolovat do zrcadla, no, není to nejhorší, na ten věk. Oči ještě pořád jiskrné, i když po včerejšku poněkud do ruda, ale to je normální, po těch pivech ... Vlasy kompletní, ani jeden nechybí, no, snad trošku těch vrásek by mohlo být míň, ale, zase to vypadá tak mužně, jako, že jsem toho hodně prožil. Oholit, to jo, to se budu muset. Za první vypadám bez vousů mladší a taky mi mrchy šedivějí. To nemůžu připustit. Jejda, tady ve skráních čtyři šediváci - vezmu to žiletkou kousek víš, pro jistotu, a hotovo. Šikovnej kluk. Á sakra! Co s tím bříškem??? Když moc nebudu dýchat, chvíli ho zatáhnout dokážu, ale jinak teda nic moc. A sexem se přece hubne. Když taková malá mladá divoška do toho se mnou praští, tak to by v tom byl čert, abych za chvíli neměl dvacet kilo dole. Hlavně pozor, abych moc neslintal, musím vypadat, jako že "nuda v Brně", na každým rohu přece na mě čeká deset takovejch, šak počkej holka, až mě uvidíš, Ty budeš prosit, co prosit, škemrat budeš, abych si s Tebou něco začal. Pcha!

A teď už jenom hodně rychle odepsat, ať holka nekápne na nějakýho jinýho. Kdo by to mohl tak být. Určitě nějakej chlípník, pobuda, kterýmu se mladýho masa zachtělo! Dneska si někteří staří chlapi nevidí ani na špičku nosu, obluzují tu mladou nevinnost, že se nestydí! Kdyby se při tom viděli! Staří mlsní kocouři! Tsss! "And now" (ať vidí, že jsem in) rychle kliknout na odkaz, cítím, jak podvědomě zatahuju břicho a tetelím se očekáváním. To je jasný, minimálně sto padesát  toho kvocientu dám!!! Tak hotovo a ještě napsat odpověď:

(Kačenko, děkuju Ti za projevenou důvěru, ještě nikdo mi tak nepokrytě neřekl, že si myslí, že jsem blbej! :-D

Ale protože takhle smyslně krásnej spam jsem ještě nedostal, a co si budeme povídat, ego, je ego, tak jsem Ti na odkaz klikl, ale devětadevadesát korun už dávat rozhodně nebudu. Ty si radši nechám na pivo! ;-) Jinak se musí nechat jsi opravdu krásná holka a v těch kalhotkách Ti to musí opravdu slušet! ;-)

Kdykoliv se na mně s důvěrou obrať,

bude Ti vyhověno! )

A teď honem z města domů, určitě mě tam už bude čekat odpověď, holka padne na zadek, jsem jí ukázal jak jsem chytrej i bez testu! Na to se určitě chytne, na to: " jsi opravdu krásná holka a v těch kalhotkách Ti to musí opravdu slušet!", tomu by přece žádná neodolala! Vletím do tramvaje jako vítr, na všechny se usmívám, svět se mi zdá krásný, když mě kdosi zatahá za košili: "Pane, pojďte si sednout!"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář