Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ty & já

O slepých jen dobré.

Nedávno (před pár lety, když jsem ještě prodával na trafice a díky tomu původně vznikla "trafiková" kategorie, část jsem smazal, část přemísťuji do ostatních ....) se nám šéfová i se svým synem "Majlošem" rozjela. Rozšířila hojně sortiment a denně přibývají nové a nové druhy zboží. Vypadá to opravdu velice dobře, regály zaplněny, jenom občas ztrácím přehled, co kde nového je. Mimo jiné přibyly kromě různých hygienických potřeb i potřeby pro pány. Co kdyby potkali nějakou dámu, že.

Ona čtvercová krabička je opatřena objímajícím se párem mladých lidí (on a ona) a pod tím název: Ty & já. Již z charakteristické velikosti obalu, vyzývavého obrázku i názvu je zcela patrné, že se jedná o kondomy čili preservativy, lidově zvané "šprcky".

Jak je vidno z jednoho z návodů, jsou patrně předurčeny pro styk muže se ženou, ale jistě se v komunitě našich pacientů najdou i tací, kteří na pohlaví až tolik nehledí. (Alespoň jsem něco takovýho zaslechl. Stromy a ovce na ubytovně nemáme, takže dvě ze zakázaných použití lze vyloučit, no a mezi námi - s tou rukou - není to poněkud zbytečné vyhazování peněz, když by na to mohla stačit třeba ponožka /nedávno jsem někde četl statistiku sebeuspokojování pánů, kde se tyto případy objevily u osmnácti procent honících pánů, kdežto preservativ měl procent jen šest/, neboť zjevně v tomto případě nehrozí ani možnost oplodnění, ani přenos pohlavní choroby. Ale proti gustu žádný dišputát.)

No a teď konečně k věci. To vám předevčírem přišel ke mně nakupovat Pavlík, autobusák, duše to čistá, průzračná. Milovník rumu v jakékoliv podobě, nejraději kupuje pleskačky - to je prý ta přesná dávka na usnutí po dlouhotrvající šichtě. Tentokrát byl celý vymrzlý, nudli u nosu, a tak se rozhodl, že doplní rum čajem. Bez brýlí poněkud méně vidící zamžoural na polici s čaji a nad nimi zahlédl ony inkriminované krabičky ochrany lidské lásky. "Tam to ´Tee a já´, to jsou pytlíky?" Vyrazivše mi dech, nezmohl jsem se než na: "Ne, vole, to je na pytlíka!"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář