Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hrad dostal licenci na formát "Na stojáka: Stand Up Comedy"

3. 6. 2017

05.05.2017, 14:45

Premiéru pořadu, nazvaného "Dobře mi tak" si včera na Hradě "vystřihl" premiér Bohuslav Sobotka ve scénce "Demise".

Prezident moderátor Miloš Zeman uvádí na scénu zúčastněného umělce.... Foto zdroj: ČTK

Nic není víc frustrující, než si tři dny chystat materiál a podklady na článek o průzkumech veřejného mínění před volbami a pak se ráno probudit a zjistit, že nic z toho vlastně už neplatí, protože se jeden jouda rozhodl do konce týdne podat demisi vlády, ale vlastně ne do týdne, ale až v druhé půlce měsíce, a nebo vlastně ne, jenom se chce zbavit Babiše, a vůbec .... 

 

Jelikož mi, stejně jako mnoha jiným, nedá spát osud naší země, chystal jsem na sobotu podrobnější analýzu dubnových volebních preferencí dle průzkumů SANEP, CVVM, STEM a ještě několika dalších, ale v polovině práce mě dostihla zpráva o skvělém vystoupení pana premiéra. I použil jsem klávesu delete, protože, co včera platilo, dnes už nemusí. A možná ani nebude. Nehledě na to, že si uvědomuji, že půlroční cesta k volbám je totéž, jako noční výprava do ledničky, kdy se po cestě rozmýšlím, jestli si dám kus uzeného, nebo sýra... Nebo radši banán? A když tam přijdu, dám si nakonec sachrdort. Protože uzený už zapáchá, sýr chytl jinou, než ušlechtilou plíseň a banán? Ten zčernal... A s volbami je to taky tak. Jenom vegetariáni nemají na výběr. Dají si prostě pokaždé zeleninu. Nebo třešně. Protože tak se to patří, tak se to má.

 

A závěr? Nový pořad dopadl jak měl, žádný z aktérů nepřekročil svůj stín, jenom mi vzadu na patře zůstala určitá pachuť, že si z nás dělají srandu větší, než si zasloužíme. 

Děkovačka aktérů se standing ovation českých médií (konečně mají zase o čem psát). Foto zdroj: Seznam.cz

Psáno pro 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář