Jdi na obsah Jdi na menu
 


Program v O2 areně v Praze na červen 2017.

3. 6. 2017

02.06.2017, 18:03

V červnu dochází v O2 aréně pro pravidelné i nové návštěvníky ke dvěma významným změnám. Jedna vychází z nově schváleného zákona, který přišel v platnost od 30.5.2017, a to absolutní zákaz kouření ve všech prostorách O2 arény.

K další změně dochází pro moristy, chtějící zaparkovat v době koncertu v blízkosti haly. Pokud byli zvyklí doteď využívat zdarma parkování v přilehlém OC Harfa, tak se nyní musí připravit na to, že v době akce po 16 hodině mohou v prostorách Harfy parkovat zdarma pouze dvě hodiny a pak s platbou 100 Kč za každou další započatou hodinu parkování. O2 arena v této souvislosti na svých stránkách připomíná, že návštěvníci O2 areny mohou v době konání využívat Parkovací dům vedle arény za pevně stanovenou cenu.

V neděli 4. června je na programu "HANS ZIMMER LIVE ON TOUR", koncert slavného skladatele filmové hudby, kdy do arény zavítá po koncertech v Americe se svou kapelou a symfonickým orchestrem ve velkolepé show, skýtající nejen klasické melodie z filmů Gladiátor, Lví král, či Piráti z Karibiku, ale i nově upravené verze z další jeho bohaté filmografie,  v nichž vystoupí i speciální hosté ze světa rocku a popu. Koncert začíná ve 20:00 hodin.

 

V řadě další dva koncerty na vás čekají v sobotu 10. června ve 14:00 a 18:30 hodin. Na pódium nastoupí hvězdy show TV Nova "Tvoje tvář má známý hlas". Kromě vítěze druhé řady Jana Ciny v roli Ylvis, zaskotačí Hana Holišová jako MC Hammer a David Gránský se promění v Justina Biebera. To, a mnoho dalších známých přeměn, oblíbených během televizního vysílání, čeká na diváky koncertu, moderovaného Ondřejem Sokolem.
 

Celý článek na 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář